|
Nie jedną udaną akcję miał Patejuk. Obserwuję Sylwka od pewnego czasu i mi imponuje walecznością, odwagą i dynamiką. A i strzał ma przyzwoity. Wydaje mi się, że na Patejuka patrzy się przez pryzmat jego przeszłości, że długo kopał się w niższych ligach. Nie, nie brzmi to komicznie. Z tych piłkarzy co wymieniłeś, tylko Kuba przewyższa Patejuka i nie tylko jego ale i pozostałych skrzydłowych, o głowę. A poza tym, co Peszko, Mierzejewski, Grosicki czy Rybus osiągnęli w reprezentacji, żeby Patejuk miał przed nimi klękać? Nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek wygrali nam mecz, głównie zawodzili w reprezentacji. Jedyny Błaszczykowski pokazywał wielokrotnie że ma jaja w kadrze - piszę o stronie sportowej oczywiście. Uważam, że Patejuk jak najbardziej nadaje się do reprezentacji.
|