Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59901
Stary 30.08.2012, 11:28
Wlasciwie nie ma się juz o co spinać. Dają nam śruty za tego Kirma, nikt za niego w zamian nie przyjdzie, a na Brożka też nie ma szans bo wylądował w Recre.
Nie dogadali się to niech Kirm wraca i koniec tematu.
..
Odpowiedz cytując