Dudi - powiedzial, ze beda transfery ktos odejdzie, mowil tak przed Maleckim, za Krima tez wiadomo juz, ze nikogo nie bylo, dla mnie jest oszustem.Ja go nie winie za brak jakosci transferowej, tylko ,ze nie postawil sprawy uczciwie.
Kirm powiedzial tylko to co wiekszosc naszych pilkarzy myslala o tych derbach.