Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59890
Stary 30.08.2012, 11:07
fialo napisał(a):Wyświetl post
Panowie Valcx i Maaskant, wielcy dobrodzieje Wisły i JSD (Jedyna Słuszna Droga), teraz jebią ją na kasę.

Tych dwóch panów będę wspominać z obrzydzeniem, biznes biznesem, ale podstawowych zasad etyki trzeba przestrzegać. A takie zachowanie to czyste s....ysyństwo.
LoL jak mogą oszczędzic to oszczędzają. To nie ich wina, że w Wiśle pracują amatorzy. Tym bardziej, że pewnie kiedy zostali tutaj zatrudnieni mieli przedstawioną jakąś wizję budowy wielkiego klubu. A skończyło się tym, że pewien Pan złapał focha i chyba spotkał na Hawajach Jacusia nurkującego. Ten powiedział, że może pomóc oszczędzic kilka euro, nie wsominając, że Wisła osiągnie poziom Odry Wodzisław.
Ostatnio edytowane przez cfa : 30.08.2012 o godz. 11:21.
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując