fialo napisał(a):

Panowie Valcx i Maaskant, wielcy dobrodzieje Wisły i JSD (Jedyna Słuszna Droga), teraz jebią ją na kasę.
Tych dwóch panów będę wspominać z obrzydzeniem, biznes biznesem, ale podstawowych zasad etyki trzeba przestrzegać. A takie zachowanie to czyste s....ysyństwo.
|
LoL jak mogą oszczędzic to oszczędzają. To nie ich wina, że w Wiśle pracują amatorzy. Tym bardziej, że pewnie kiedy zostali tutaj zatrudnieni mieli przedstawioną jakąś wizję budowy wielkiego klubu. A skończyło się tym, że pewien Pan złapał focha i chyba spotkał na Hawajach Jacusia nurkującego. Ten powiedział, że może pomóc oszczędzic kilka euro, nie wsominając, że Wisła osiągnie poziom Odry Wodzisław.