pan Dudi napisał(a):

|
A nie pamiętasz, jak się przedstawiciele i kibice klubu Nuneza cieszyli, że nie będą musieli mu płacić? Albo przedstawiciele klubu Bitona, którzy jego wypożyczenie uzasadniali zejściem z jego wysokiej pensji?
|
A z Boukharim jak było? Może nie w każdym przypadku było tak. Poza tym czekam na jakieś źródła... a nie puste słowa. Bo rok minął, tyle się wiele "ciekawych" rzeczy wydarzyło za kadencji Bednarza, że nie pamiętam.
W każdym razie, jak się Holendrzy powołują się tylko na swój zwyczaj wewnętrzny - holenderski, a nie ma takiej klauzuli w umowie, to Kirm powinien do nas wrócić. A jak jest - to moim zdaniem pozamiatane.