ale zostało coś podpisane pomiędzy klubami?
za dziennikiem polskim:
Cytat:
|
Gdy jednak Kirm przechodził badania w Groningen, Holendrzy przysłali do Krakowa już nie wstępną ofertę, ale umowę transferową, która w Wiśle wywołała duże zdziwienie.
|
nie ma ani słowa o podpisaniu jakiejkolwiek umowy, Wisła może zaakceptowała ofertę wstępną mówiącej o kwocie tranferu (wypożyczenie +ew. przyszłe wykupienie) a w której nie było mowy o kontrakcie dla zawodnika, informacja ta była zawarta dopiero w przesłanej przez holendrów umowie.
i jeszcze jedno pytanie, dlaczego SV wypożyczając bitona czy riosa nie skorzystał z tej opcji tylko Wisła płaciła pensje obu zawodnikom?