Wyświetl pojedynczy post
MrÓwA_1906
ULTRA WISŁA
 
 
Od: 11.2002
Skąd: ULTRA WISŁA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59879
Stary 30.08.2012, 09:44
ale zostało coś podpisane pomiędzy klubami?

za dziennikiem polskim:

Cytat:
Gdy jednak Kirm przechodził badania w Groningen, Holendrzy przysłali do Krakowa już nie wstępną ofertę, ale umowę transferową, która w Wiśle wywołała duże zdziwienie.
nie ma ani słowa o podpisaniu jakiejkolwiek umowy, Wisła może zaakceptowała ofertę wstępną mówiącej o kwocie tranferu (wypożyczenie +ew. przyszłe wykupienie) a w której nie było mowy o kontrakcie dla zawodnika, informacja ta była zawarta dopiero w przesłanej przez holendrów umowie.

i jeszcze jedno pytanie, dlaczego SV wypożyczając bitona czy riosa nie skorzystał z tej opcji tylko Wisła płaciła pensje obu zawodnikom?
Dark Dogs '02 ULTRA WISŁA
Odpowiedz cytując