Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59876
Stary 30.08.2012, 09:39
MichaelMyers napisał(a):Wyświetl post
Przeciez to swiadczy o amatorszczyznie, kto podpisuje umowe wypozyczenia bez zwracania uwagi na taki szczegol?Bez wzgledu na to jak to sie skonczy,Valcx Wisle osmieszyl.W ogole to co sie dzieje w tym klubie , to juz cyrk, nic dziwnego skoro za transfery odpowiada facet, ktory nie wiedzial do konca co to prawo Webstera.Za transfery odpowiada amator, pilkarzy trenuje amator dlatego tak to wyglada.
A jak było z wypożyczaniem piłkarzy do Wisły? Nie było przypadkiem tak, że za czasów Valcxa pensję płacił macierzysty klub?
Odpowiedz cytując