Wyświetl pojedynczy post
Sialalalala
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59875
Stary 30.08.2012, 09:30
uważam, że fifa/uefa wyda werdykt zgodny z oczekiwaniami holendrów, a Wisła SA jak to Wisła SA działa po swojemu i będzie miała nauczkę, szkoda bo uszczupli się o skrzydłowego ale za to przyjdzie napastnik .. Brożek
Odpowiedz cytując