Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59874
Stary 30.08.2012, 09:27
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Zagwarantowanie prawa pierwokupu, to nie jest jeszcze umowa transferowa.

Z tego, co zrozumiałem z artykułu, to w trakcie badań klub (Wisła) otrzymał umowę transferową (już nie umowę wypożyczenia, którą uzgodnili jak napisał ktoś wyżej "na gębę"), z której wynikało, że transfer odbędzie się za rok, po rocznym okresie wypożyczenia, w trakcie którego pensję zawodnika płacić będzie Wisła na warunkach, które uzgodnił z holenderskim klubem.

No, ale poczekajmy do konferencji. Pewnie w jej trakcie coś się wyjaśni.
No sorry, ale gdzie można sobie jakieś prawo "zagwarantować' jak nie w umowie?
W ogóle po co informować o wypożyczeniu jeśli zawodnik tylko wyjechał na "badania medyczne"?

Zresztą, tak jak napisał arti, co będzie rozpatrywać UEFA jeśli nie podpisano kontraktu?
c.d.n.
Odpowiedz cytując