serek.c2 napisał(a):

|
Oczywiście nie czekając na koniec sprawy jest pewne, że to Vlackx ośmieszył Wisłę... Weź chłopie coś na wstrzymanie. Wg artykułu na twsd Groningen powołuje się na "zwyczaje" panujące przy podpisywaniu tego typu umów w Holandii. No cóż - w Polsce zwyczaje są inne więc Kirm wraca i taki pewnie będzie finał.
|
to swiadczy , ze maja nas za glupkow i tyle.Zobaczymy jak to sie skonczy, zebys sie jeszcze nie zdziwil.Tak sie na szybko polakomili na troche kasy, spieszyli sie z tym transferem i teraz moga sie na tym przejechac.