Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59872
Stary 30.08.2012, 09:23
MichaelMyers napisał(a):Wyświetl post
...
Oczywiście nie czekając na koniec sprawy jest pewne, że to Vlackx ośmieszył Wisłę... Weź chłopie coś na wstrzymanie. Wg artykułu na twsd Groningen powołuje się na "zwyczaje" panujące przy podpisywaniu tego typu umów w Holandii. No cóż - w Polsce zwyczaje są inne więc Kirm wraca i taki pewnie będzie finał.
Odpowiedz cytując