MichaelMyers napisał(a):

Oczywiście nie czekając na koniec sprawy jest pewne, że to Vlackx ośmieszył Wisłę... Weź chłopie coś na wstrzymanie. Wg artykułu na twsd Groningen powołuje się na "zwyczaje" panujące przy podpisywaniu tego typu umów w Holandii. No cóż - w Polsce zwyczaje są inne więc Kirm wraca i taki pewnie będzie finał.