arti napisał(a):

Jeśli nic nie jest podpisane to co będzie rozpatrywać FIFA czy inna UEFA?
Jeśli jednak F/E będzie coś rozpatrywać to o co chodzi?
I taki kwiatek (90minut)
FC Groningen informuje, że przy wsparciu holenderskiej federacji, zwrócił się do FIFA o wydanie werdyktu w tej sprawie, a także zatwierdzenie zawodnika do gry w ich barwach.
Kwestią sporną umowy jest to, kto ma opłacać kontrakt piłkarza. Holendrzy twierdzą, że z zawartej z Wisłą umowy wypożyczenia wynika, że to krakowski klub będzie nadal realizował kontrakt Słoweńca. Wisła natomiast uważa, że to klub z Groningen powinien przejąć wypłacanie pensji wypożyczonemu zawodnikowi.
|
Przeciez to swiadczy o amatorszczyznie, kto podpisuje umowe wypozyczenia bez zwracania uwagi na taki szczegol?Bez wzgledu na to jak to sie skonczy,Valcx Wisle osmieszyl.W ogole to co sie dzieje w tym klubie , to juz cyrk, nic dziwnego skoro za transfery odpowiada facet, ktory nie wiedzial do konca co to prawo Webstera.Za transfery odpowiada amator, pilkarzy trenuje amator dlatego tak to wyglada.