Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59871
Stary 30.08.2012, 09:18
arti napisał(a):Wyświetl post
Jeśli nic nie jest podpisane to co będzie rozpatrywać FIFA czy inna UEFA?
Jeśli jednak F/E będzie coś rozpatrywać to o co chodzi?
I taki kwiatek (90minut)

FC Groningen informuje, że przy wsparciu holenderskiej federacji, zwrócił się do FIFA o wydanie werdyktu w tej sprawie, a także zatwierdzenie zawodnika do gry w ich barwach.

Kwestią sporną umowy jest to, kto ma opłacać kontrakt piłkarza. Holendrzy twierdzą, że z zawartej z Wisłą umowy wypożyczenia wynika, że to krakowski klub będzie nadal realizował kontrakt Słoweńca. Wisła natomiast uważa, że to klub z Groningen powinien przejąć wypłacanie pensji wypożyczonemu zawodnikowi.
Przeciez to swiadczy o amatorszczyznie, kto podpisuje umowe wypozyczenia bez zwracania uwagi na taki szczegol?Bez wzgledu na to jak to sie skonczy,Valcx Wisle osmieszyl.W ogole to co sie dzieje w tym klubie , to juz cyrk, nic dziwnego skoro za transfery odpowiada facet, ktory nie wiedzial do konca co to prawo Webstera.Za transfery odpowiada amator, pilkarzy trenuje amator dlatego tak to wyglada.
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 30.08.2012 o godz. 09:24.
Odpowiedz cytując