Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59863
Stary 30.08.2012, 08:33
Towarzysz Generał napisał(a):Wyświetl post
Spóźnialiśmy się z opłatami za prąd, prosiliśmy piłkarzy o dłuższy termin na wypłatę, nie stać nas na wypranie kurtek pracownikom, rozwiązywaliśmy kontrakty miesiąc przed końcem, masowo zwalnialiśmy ludzi, zamykamy część stadionu, na sprzedaż są właściwie wszyscy piłkarze (część wręcz wypychamy na siłę), bierzemy piłkarzy za darmo, którzy zgadzają się grać za niewielkie pieniądze itp. Faktycznie podcieramy się dolarami...
Realny stan kasy nie ma tu nic do rzeczy. Może jej być zero a mogą to być grube miliony. Tak właśnie wygląda zwijanie interesu w firmach...
Odpowiedz cytując