Towarzysz Generał napisał(a):

Ironia?
Jeżeli nie to polecam chociażby ten post.
|
haha, tzn co tam jest?
są tam jakieś konkrety?Jak na razie konkretem jest to, że wg sprawozdania finansowego deloittle`a (na podstawie dokumentó dostarczonych przez kluby) przychód wzrósł w porównaniu z rokiem poprzednim dwu kronie.(ciekawe czy koszty też wzrosły 2 krotnie haha)
Jeśli chcesz to zapytaj się też przy okazjii,(nie wiem jak teraz), czy Wisła przypadkiem nie płąciłą "symbolicznej" kwoty za użytkowanie stadionu.(Być może dlatego Wisła milczała, gdy wydłużał się termin powrotu na R22

.
Poza tym, po prostu ....a nie uwierzę, że budżet nie został skonstruowany w wariancie negatywnym.Zawsze się go tak robi i co jak co, ale nie wierzę w te wszystkie pomyje, które spływają na Basałaja o cudownie wytrzowonej dziurze budżetowej.
Ja widzial bym w tym przedewszystkim winę właściciela.