|
Uwielbiam te szaleństwa łysego Jacka na rynku transferowym! Sprawa z Kirmem jest niesamowita i z pewnością przyniesie nam jeszcze sporo emocjonalnych doznań. Jeżeli to prawda z tym opłacaniem Kirma przez Wisłę, kiedy ten będzie na wypożyczeniu w Holandii, to nie widzę innej możliwości jak "podziękowanie" podczas meczu z Polonią, Panu Jackowi Bednarzowi za takie ratowanie budżetu klubu. Do pełni szczęścia brakuje jeszcze info, że koszty sprawy w FIFA musi opłacić Wisła.
P.S Przez łysego Jacka ustawowe wakacje w tym roku upłynęły mi wyjątkowo szybko, mam jednak szczęście że studenci zaczynają od października...
Mój poziom wk... na Wisłę w tym roku został chyba wyczerpany.
Za każde prywatne tegoroczne niepowodzenie obwiniam łysego Jacka. Taki mam kaprys.
|