Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
peele
Member
 
Od: 05.2012
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8748
Stary 29.08.2012, 23:51
Pytanie odnośnie sektora rodzinnego na naszym stadionie... a mianowicie znajomym obiecałem wejściówki na Wisłe, a że idą z dzieciakiem 10 letnim to w grę wchodzi sektor rodzinny, a że ja jestem na C to nie mam pojęcia co się tam na F dzieje... interesuje mnie to czy są problemy(kupuje dzień przed meczem) z kupnem wejściówki na ten sektor, i czy to jest cały narożnik F (góra i dół) ?
TSW
Odpowiedz cytując