|
Pytanie odnośnie sektora rodzinnego na naszym stadionie... a mianowicie znajomym obiecałem wejściówki na Wisłe, a że idą z dzieciakiem 10 letnim to w grę wchodzi sektor rodzinny, a że ja jestem na C to nie mam pojęcia co się tam na F dzieje... interesuje mnie to czy są problemy(kupuje dzień przed meczem) z kupnem wejściówki na ten sektor, i czy to jest cały narożnik F (góra i dół) ?
|