Pablo84 napisał(a):

|
-Stan Valckc był odpowiedzialny na budżet klubu-nie był, za to bym odpowiedzialny Basałaj.
|
Nawet nie Basałaj a RN ale to w sumie jeden .....Gadki o tym złym holendrze to oskubał nas, można sobie w bajki włożyć - Nigdy Wisła tyle nie zarobiła co przy holendrach - inna sprawa że było coś za coś , czyli położony sezon w lidze.
Ogólnie rzecz biorąc..podpierać się 'pierdzeniem' Łysego, to kiepska sprawa - za to mu płacą by opowiadał takie bzdury, jak widać nie idzie mu z tym źle , bo sporo osób wierzy w te jego bajeczki.