Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59835
Stary 29.08.2012, 21:35
K4millo napisał(a):Wyświetl post
Oni nie myślą tylko mają to na papierze podpisane przez Bednarza i zwrócili się z tym do federacji holenderskiej KNVB, która przyznała im rację i skierowała sprawę do FIFA.
Tzn. umowa wypożyczenia już została podpisana?
Jeśli jest tak jak piszesz tj. doprawdy mistrzowski ruch łysego durniozaura no ale może BC wyp.erdoli go za to już teraz. Trzymam za to kciuki.
Odpowiedz cytując