K4millo napisał(a):

|
Oni nie myślą tylko mają to na papierze podpisane przez Bednarza i zwrócili się z tym do federacji holenderskiej KNVB, która przyznała im rację i skierowała sprawę do FIFA.
|
Tzn. umowa wypożyczenia już została podpisana?
Jeśli jest tak jak piszesz tj. doprawdy mistrzowski ruch łysego durniozaura no ale może BC wyp.erdoli go za to już teraz. Trzymam za to kciuki.