|
Dobra, ale jakie widzisz perspektywy, zespol jest oslabiany, przychodzi tutaj kto sie tanio trafi zeby tylko ktos przyszedl, nie ma pomyslu na gre, styl jest taki , ze lepiej w ogole nie mowic.Probierz udaje, ze jest wszystko dobrze, to jest wszystko takie sklecone na najblizszy mecz.Tutaj nie ma jakiegos planu, ktory mialby cos poprawic , zadnych przeslanek, ze ta druzyna moze sie rozwinac.
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 29.08.2012 o godz. 21:36.
|