Wyświetl pojedynczy post
_gilardino_
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10822
Stary 29.08.2012, 20:58
Progresja to najlepszy system tylko wirtualnie Pokaż mi jak sobie to wyobrażasz? Grasz od 10zł i przy 9 wtopach stawiasz ponad 5k żeby wyjść na 10zł do przodu? Nikt kto zaczyna od 10zł by już takiej sumy nie zaryzykował a zdarzają się serie 10 wtop z rzędu nawet najlepszym graczom. To może zaczynamy od 500zł? 4 wtopy i trzeba już grać za 8000 a jak wiadomo buki limitują.

Powiedz mi po co mam grać progresją jak sam mówisz że wystarczy grać rozsądnie i z grubym kapitałem.
Jak są dobre typy to nie trzeba szukać żadnych pseudosystemów tylko stawkować 1-10j(dla każdej 1j jest inną wartością) i będzie dobrze

Odpowiedz cytując