|
Senior Member
Offline
|
#8747

29.08.2012, 20:30
|
Poul1983 napisał(a): 
|
^^ ja przez okres wakacji troszkę się wyłączyłem od wszystkiego, napiszesz mi w skrócie dlaczego klub nie jest do końca winny?
|
http://wislakrakow.com/forum/showpos...postcount=3835
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
|
|