Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Poul1983
Senior Member
Od: 11.2006
Offline
#
8745
29.08.2012, 20:27
^^ ja przez okres wakacji troszkę się wyłączyłem od wszystkiego, napiszesz mi w skrócie dlaczego klub nie jest do końca winny?
Poul1983
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Poul1983
Znajdź inne posty napisane przez Poul1983