Poul1983 napisał(a):

Taka mała ciekawostka co do sprzedaży biletów przez internet:
Pierwszy mecz Cracovii przed własną publicznością (bez internetowego) Sobota 19.40 - 7630 kibiców
mecz dzisiejszy (sprzedaż internetowa) mecz Środa (gorszy dzień bo ludzie pracują) 19.30 - 8633 kibiców
1000 więcej kibiców ok 15% mimo gorszego dnia, w Sobotę sądzę że byłoby pewnie ponad 20% więcej kibiców. Przekładając to na Wisełkę jest to minimum 3-4 tys więcej kibiców!!!!
Wiem że te przypuszczenia są troszkę na kolanie robione ale z lekka obrazuje jak dużo klub traci ;(
|
Już była dyskusja czemu nie ma biletów on-line i klub nie jest temu do końca winny..
Co do frekwencji to oczywiście nie wzrośnie w ogóle , może o kilkaset osób na każdym meczu , chodzi jednak o wygodę dla niektórych.
Moim zdaniem i tak liga polska ma najlepszą frekwencję na świecie gdyby była ona proporcjonalna do poziomu rozgrywek . W Portugalii na mecze chodzi po 800 , 1500 ludzi z wyjątkiem gigantów.