Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Poul1983
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8742
Stary 29.08.2012, 20:09
Taka mała ciekawostka co do sprzedaży biletów przez internet:

Pierwszy mecz Cracovii przed własną publicznością (bez internetowego) Sobota 19.40 - 7630 kibiców
mecz dzisiejszy (sprzedaż internetowa) mecz Środa (gorszy dzień bo ludzie pracują) 19.30 - 8633 kibiców

1000 więcej kibiców ok 15% mimo gorszego dnia, w Sobotę sądzę że byłoby pewnie ponad 20% więcej kibiców. Przekładając to na Wisełkę jest to minimum 3-4 tys więcej kibiców!!!!

Wiem że te przypuszczenia są troszkę na kolanie robione ale z lekka obrazuje jak dużo klub traci ;(
Odpowiedz cytując