Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2032
Stary 29.08.2012, 20:08
Arked napisał(a):Wyświetl post
Uczciwie należy jednak dodać, że w nakreślonej przez ciebie sytuacji gra jakimkolwiek innym systemem jest również bez sensu.
Paradoksalnie gdy to pisałem był jeszcze Kirm...

Jednak gra systemem 4-2-3-1 wydaje mi się bardziej w zasięgu obecnej kadry niż to mityczne 4-4-2
c.d.n.
Odpowiedz cytując