Arked napisał(a):

|
Uczciwie należy jednak dodać, że w nakreślonej przez ciebie sytuacji gra jakimkolwiek innym systemem jest również bez sensu.
|
Paradoksalnie gdy to pisałem był jeszcze Kirm...
Jednak gra systemem 4-2-3-1 wydaje mi się bardziej w zasięgu obecnej kadry niż to mityczne 4-4-2