|
Wydaję mi się że Probierz to nie jest jednak trener w odpowiednim czasie i odpowiednim miejscu. Widać że chce ale nie wie jak tą Wisłę obudzić. 4-4-2 to tylko pic na wodę dla dziennikarzy aby pokazać kibicowi że będziemy grali ofensywnie, gówno prawda, samo ustawienie nie wystarczy, trzeba jakieś schematy poustawiać itd, widać że Probierz nie wie jak. Chyba wskoczył za głęboką wodę. Tylko szkoda że nie ma forsy na zatrudnienie nowego trenera z zagranicy, może to być Hiszpan, Niemiec etc, byle nie Polak.
|