Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
pzkwr
Senior Member
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8740
Stary 29.08.2012, 20:01
matysiuk napisał(a):Wyświetl post
Czy ktoś się orientuje jaki jest widok na boisko z sektora d11?
Byłem na dolnym D na meczu pucharowym z Ruchem i z górnych rzędów widać bardzo dobrze. Perspektywa jest trochę inna (normalnie siedzę na E15), ale można się przyzwyczaić. Spokojnie możesz tam kupić.
rrr
Odpowiedz cytując