matysiuk napisał(a):

|
Czy ktoś się orientuje jaki jest widok na boisko z sektora d11?
|
Byłem na dolnym D na meczu pucharowym z Ruchem i z górnych rzędów widać bardzo dobrze. Perspektywa jest trochę inna (normalnie siedzę na E15), ale można się przyzwyczaić. Spokojnie możesz tam kupić.