Wyświetl pojedynczy post
Towarzysz Generał
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2028
Stary 29.08.2012, 20:00
Jakbym był piłkarzem, który będzie musiał sobie znaleźć nowy klub to zapieprzałbym 3x bardziej żeby się pokazać i wylądować w jakimś sensowym klubie.
Odpowiedz cytując