Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Lemur
Senior Member
Od: 09.2006
Offline
#
59828
29.08.2012, 19:29
lorddavy
napisał(a):
A jednak Robert jest spoko
Trener z niego żaden ale pomocną rękę do nas wyciąga. Szkoda tylko, że generała nie wziął w pakiecie ze słoweńskim paralitykiem
Problem, jedynie, że spuszczą to nieszczęsne Groningen i nie będzie ich stać na pierwokup...
Oj, żebyś się zdziwił...
Probierz może tylko sobie pomarzyć o wynikach i sukcesach, jakie odniósł Maaskant. "Kombinator Michał P." to ta sama marna półka trenerska, co Smuda, albo i jeszcze gorsza.
Tępiciel inkwizycji
Lemur
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Lemur
Znajdź inne posty napisane przez Lemur