Wyświetl pojedynczy post
Lemur
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2020
Stary 29.08.2012, 19:08
Karherop napisał(a):Wyświetl post
czyli co , zwalniamy Probierza i ścigąmy trenera z zagranicy który powie "play beautiful" i stanie się światłość ? ilu zagranicznych trenerów pracuje/pracowało w polskiej lidze , a ilu zrobiło sukces z polskim klubem , 10% ? z trenerami z zagranicy jest taka sama sytuacja jak z obcokrajowcami , bierzemy 6 czy 7 sort , raz na czas trafi się ktos lepszy . Poza tym zobacz sobie fragment ligii + z Probierzem , jesli jeszcze tego nie zrobiłes.
Oczywiście, należy zwolnić Probierza i Bednarza, którzy w swoich rolach są beznadziejni i zatrudnić w ich miejsce kogoś, kto równie beznadziejny nie będzie. Między polską myślą szkoleniową, a "europejską", podobnie jak między polskimi, a europejskimi działaczami jest i była przepaść. Ci pierwsi gwarantują długofalowo klęski i regres, Ci drudzy dają nadzieję na wyniki i rozwój.

Cytat:
Jeśli szukac kogos winy za obecny stan rzeczy to ludzi których juz nie ma w klubie , lub siedzą od lat 13 hamując jakikolwiek rozwój ( np Kapka )
Za obecny stan drużyny odpowiada Bednarz i Probierz - ludzie, którzy doszczętnie przegrali rundę wiosenną mając zespół, który jeszcze kilka miesięcy wcześniej zdobył Mistrzostwo Polski i wywalczył awans z fazy grupowej LE.

Bednarz swoimi działaniami wiosną całkowicie zniszczył drużynę. I przegrał na tym wraz z nią.
Tępiciel inkwizycji
Odpowiedz cytując