Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59823
Stary 29.08.2012, 17:29
Jeżeli kogoś dokupią, to by miało w sumie sens. Jakby wzieli Brożka to uznałbym to za wmiare sensowny ruch.
Jednak jestem przekonany, że nikt już do nas nie dojdzie. W klubie musi być niesamowite biadowanie, że Kirma wypchnęli na wypożyczenie pewnie za jakieś grosze.

Co teraz? Zostajemy z dwoma skrzydłowymi na całą runde! Jeden ma siły na 60 minut gry (a nawet mniej) drugi najlepsze mecze rozgrywa jak gra w środku z dwoma defensywnymi. Bieda straszna, bieda ten skład. W ostatnim sezonie strzeliliśmy kompromitujące 29 goli w sezonie. W tym z graczy z pomocy i ataku odeszli: Małecki, Nunez, Biton, Kirm, Jirsak i nie przyszedł absolutnie nikt, bo sprowadzenie młodego Honduranina z pastwiska to może być jako uzupełnienie kadry. Biedak zaraz paru frustratów za tydzień-dwa będą najeżdzać na niego bo ktoś im wmówi że chłopaczek z pastwiska ma zapełnić luke po 5 zawodnikach.
Odpowiedz cytując