Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
22059
29.08.2012, 16:53
ziz99
napisał(a):
Orest na wylocie.
http://www.wroclaw.sport.pl/sport-wr..._w_Slasku.html
Jeżeli zamienią na jakiegoś konkretnego zagranicznego trenera to mogą sporo zyskać. Jeżeli przyjdzie jakiś "magik" z PMSz to w Śląsku będzie dalszy regres.
Nie zdziwiłby mnie Dusan Radolsky..
Nie mieli kasy na podrasowanie drużyny przed el. LM, a mają po bęckach w pucharach?
arti