Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59814
Stary 29.08.2012, 15:59
MichaelMyers napisał(a):Wyświetl post
Rok wczesniej po dobrym meczu Jagieloni z Arisem w Salonikach za to opowiadal, ze poziom sie podnosi i nie mamy sie czego wstydzic, dziwne, ze wtedy brak tej bazy mu nie przeszkadzal, widocznie jej brak odbil sie czkawka akurat w tamtym roku z jego fantazji.Brak wielogwiazdkowego hotelu na miejscu pewnie tez im zaszkodzil.Poza tym Probierzowi sie cos pomieszalo z nerwow wtedy, bedac w Kazachstanie zachwalal jakis osrodek w Minsku.Pozniej sie okazalo, ze tego Pawlodaru na mapie samochodowej nie mozna znalezc.Zreszta pozniej jak wrocil z Grecji po tym epizodzie w Arisie cos majaczyl, ze w Polsce gorzej nie jest niz tam.
Probierz ma pewnie w kontrakcie jakiś zakaz pyskowania dlatego siedzi cicho mimo ewidentnego osłabiania kadry i pozwala na wpychanie Sikorskiego czy Fredka. Jak będzie grzeczny to źródło dobrego utrzymania do czerwca 2013 tak czy srak ma. A wyniki będą... takie czy inne.
Z drugiej strony jak się wywali w Wiśle to Amica i Legia już raczej nie będą się zabijały o niego.
Odpowiedz cytując