Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59807
Stary 29.08.2012, 15:30
Mnie po prostu denerwuje, że klub mydli kibicom oczy opowiadając bajki o walce o mistrzostwo, podczas gdy nie stać nas na jeden przyzwoity transfer. O to mi przede wszystkim chodzi. A sprzedanie Meliksona to już w ogóle byłoby plucie w twarz części kibiców, którzy zakupili już karnety. To jeden z ostatnich powodów, dla których niefanatycy przychodzą na stadion.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując