Jakbym był prezesem to bym jeszcze do Kirma dorzucił w promocji Jaliensa Maaskantowi.
Kase zaoszczędzoną na kontrakcie Jaliensa dałbym Spasovi Delewowi który jest wolnym zawodnikiem obecnie.
A przypominam, że Valckx za niego dawał 800k i kontrakt tez pewnie niezly szykował.. Także taniej by wyszło niż w planach SV
Kase co dostaną od Groningen za wypozyczenie Kirma przeznaczyłbym na kontrakt dla Brożka Pawła.
Na te kilkanascie meczów w rundzie by wystarczyła taka kadra.