Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14403
Stary 29.08.2012, 14:56
Jakbym był prezesem to bym jeszcze do Kirma dorzucił w promocji Jaliensa Maaskantowi.
Kase zaoszczędzoną na kontrakcie Jaliensa dałbym Spasovi Delewowi który jest wolnym zawodnikiem obecnie.
A przypominam, że Valckx za niego dawał 800k i kontrakt tez pewnie niezly szykował.. Także taniej by wyszło niż w planach SV

Kase co dostaną od Groningen za wypozyczenie Kirma przeznaczyłbym na kontrakt dla Brożka Pawła.
Na te kilkanascie meczów w rundzie by wystarczyła taka kadra.
Ostatnio edytowane przez tofik : 29.08.2012 o godz. 15:17.
..
Odpowiedz cytując