Wyświetl pojedynczy post
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4797
Stary 29.08.2012, 14:54
Ronnie napisał(a):Wyświetl post
http://www.ultras-tifo.net/best-of/6...-20112012.html
http://www.ultras-tifo.net/best-of/6...-20112012.html
http://www.ultras-tifo.net/photo-new...-19082012.html
http://www.ultras-tifo.net/best-of/6...-20112012.html
http://www.ultras-tifo.net/best-of/6...-20112012.html
http://www.ultras-tifo.net/best-of/6...-20112012.html
Normalnie chyba potem na cały sezon im trybuny zamykają... Wyjdź i zamknij drzwi. Ktoś kto odpali race od dzisiaj jest nazywany bandytą. Zapomniałeś dodać o tych tysiącach ludzi ginących co miesiąc na stadionach w wyniki odpalenia racy. Widzę, że wprowadzasz nowe standardy. Mój ojciec jest "piknikiem" i chodzi na Wisłę od kilkudziesięciu lat. Nigdy wśród tych kibiców nie usłyszał złego słowa odnośnie pirotechniki na stadionach. Co więcej wszyscy są pod wrażeniem takiej oprawy jak np. z Twente. Każdy kto idzie na trybunę C jest świadomy, że jest możliwość odpalenia rac przez ultrasów. Najwięcej do powiedzenia odnośnie pirotechniki mają ci, którzy na stadionie pojawiają się przy okazji meczów z Lechem czy z Legią, albo oglądają wszystkie mecze przed TV, w przerwie przełączając na TVN.
http://www.youtube.com/watch?v=5M7aOsNri4s
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce

Odpowiedz cytując