|
tyle, że Bednarz nie chce tyle płacić Makowi co Kirmowi...bo Kirm to gwiazda zahraniczna była, a taki Mak to przecież junior, powinien za 1800 zł brutto grać.
No odnoście wiadomości "fu(c)k-towych" to za jaja należy powiesić decydentów, którzy doprowadzili do przegrania batalii o Maków z Bełchatowem. Nasza "władza" powinna za to odpowiedzieć, bo Valckx, chyba wtedy był już odsunięty od decyzji.
Maki powinny trafić do nas i dostać obietnicę szans na grę, jeśli będą dobrze się prezentować.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 29.08.2012 o godz. 14:31.
|