jacekbum napisał(a):

Dobry pomysł z tym Makiem ...
Opcja ostateczna brać Kosowskiego na przetrwanie lepszy taki skrydłowy niz brak skrzydłowego.
|
No tak tyle że zobacz ile Bełchatów liczy sobie za niego
http://sport.fakt.pl/Mateusz-Mak-po-...,154947,1.html
niezła przebitka , pół roku temu kupili dwóch Maków za 400 tys zł , dziś wyceniają jednego na 500 tys euro .
Specjalnej furrory w ekstraklasie nie zrobił, poza tym że przebił się do składu 3 drużyny od końca tabeli , ale potwierdza się że wystarczy dwa razy prosto kopnąć piłkę i już można w ekstraklasie żądać kokosów .
Co do Kosy ... bez komentarza . Nie zdziwię się jesli to jest jego ostatni profesjonalny sezon gry w piłkę. Później wraca do Wisły ( oldboy )
