Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59795
Stary 29.08.2012, 14:13
jacekbum napisał(a):Wyświetl post
Dobry pomysł z tym Makiem ...

Opcja ostateczna brać Kosowskiego na przetrwanie lepszy taki skrydłowy niz brak skrzydłowego.

No tak tyle że zobacz ile Bełchatów liczy sobie za niego http://sport.fakt.pl/Mateusz-Mak-po-...,154947,1.html

niezła przebitka , pół roku temu kupili dwóch Maków za 400 tys zł , dziś wyceniają jednego na 500 tys euro .

Specjalnej furrory w ekstraklasie nie zrobił, poza tym że przebił się do składu 3 drużyny od końca tabeli , ale potwierdza się że wystarczy dwa razy prosto kopnąć piłkę i już można w ekstraklasie żądać kokosów .

Co do Kosy ... bez komentarza . Nie zdziwię się jesli to jest jego ostatni profesjonalny sezon gry w piłkę. Później wraca do Wisły ( oldboy )
Ostatnio edytowane przez Karherop : 29.08.2012 o godz. 14:16.
Odpowiedz cytując