Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59787
Stary 29.08.2012, 13:29
Raczej nie mam złudzen i na 99% obstawiam, ze nikt do nas nie dolaczy. Zostajemy z 2 kreatywnymi pomocnikami, ktorzy w przeciagu calej rundy niewiele zdzialaja. Pozbywanie sie Maleckiego i Kirma, to czysta desperacja...zwlaszcza na takich warunkach(czytaj: wypozyczenie). Finanse klubu musza byc rzeczywiscie w oplakanym stanie, jesli szukaja kilku zł doslownie wszedzie. Oby udalo sie wywalczyc to 3 miejsce i europejskie puchary.
Odpowiedz cytując