Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59786
Stary 29.08.2012, 13:24
Jak mu sie jeszcze chce kopac pilke to niech idzie. Tutaj i tak nic szczegolnego sie nie wydarzy wiec obie strony musza byc zadowolone. Pewnie Kirmowi sie nudzilo, tyrknol do Roberta , pogadali I zaltwili Slowencowi angaz.

Teraz tylko szybki rzut okiem na rynek. Kogos tam mamy wolnego I chetnego na roczny kontrakt ? bo oczywiscie zalozyc trzeba ze Andraz wroci a na utrzymanie dwoch nie bedzie poprostu kasy. Wymagania w tym momencie nie sa zbyt wygorowane I chyba slusznie .
Druzyna jest jaka jest i kazdy majacy troszke rozeznania w temacie to widzi.Dla mnie ostatnia deska ratunku w tym ze trener zrobi roznice , ze potwierdzi to na kogo jest kreowany.
Szkoda ze mam wyrobione zdanie na ten temat dlatego wiare odstawie na bok a pozostawie nadzieje.
Podobno nadzieja umiera ostatnia wiec kibicuje jemu I calej naszej druzynie z calego serca. Mocniej niz dotychczas gdyz potrzebuja tego bardziej niz do tej pory.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 29.08.2012 o godz. 13:26.
Odpowiedz cytując