Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1849
Stary 29.08.2012, 13:04
Co z Wy tymi ,,kilka lat"? KK nowe się wyrabiało jakoś przy zakupie karnetu na wiosnę 2011. To nawet jeszcze 2 lat nie minęło. Co nie znacza, że klub niezłą lipę robi z tym wprowadzeniem sprzedaży on-line. To już powinno być przed nowym stadionem. Co gorsza pewnie jak to wprowadzą to pewnie jakieś błędy będą i trochę minie od czasu wprowadzenia zanim to w 100% sprawnie będzie hulać.
Odpowiedz cytując