|
Co z Wy tymi ,,kilka lat"? KK nowe się wyrabiało jakoś przy zakupie karnetu na wiosnę 2011. To nawet jeszcze 2 lat nie minęło. Co nie znacza, że klub niezłą lipę robi z tym wprowadzeniem sprzedaży on-line. To już powinno być przed nowym stadionem. Co gorsza pewnie jak to wprowadzą to pewnie jakieś błędy będą i trochę minie od czasu wprowadzenia zanim to w 100% sprawnie będzie hulać.
|