Wyświetl pojedynczy post
Wizard
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4793
Stary 29.08.2012, 12:21
A niech zamykają. Niech zamkną całe stadiony. Do końca rundy. A nawet sezonu. W każdym mieście. Kibice to przetrwają - kluby i sponsorzy nie. To chyba jedyna metoda, aby kluby zaczęły szanować i stawać w obronie własnych kibiców.

Cytat:
2. Znany z poprzednich lat bojkot. Moim zdaniem troszkę gorsze rozwiązanie, bo traci na tym wszystkim przede wszystkim klub, zaś policja bądź co bądź osiąga swój cel - baloniki, cisza, dzieci (same!) na trybunach. A chyba nikt nie chce żeby komendanci chodzili spać zadowoleni.
A może właśnie spełnił by się inny scenariusz? Może ITI, wqrwione drastycznym spadkiem frekwencji oraz brakiem klimatu na stadionie - a co najważniejsze spadkiem finansowym - rozpoczęło by nagonkę w mediach na policję? Wystarczy dobrze sprzedać argumenty (których to policja właściwie nie ma - bo one są tak śmieszne i niedorzeczne, że głowa mała), opakować je w fanatyczny doping Żylety, dorzucić komentarz jakiegoś redaktorka i jestem pewien, że 'ciemny lud to kupi', mówiąc klasykiem
Oczywiście do tej pory nie było takiej sytuacji, ITI nigdy nie stanęło w obronie kibiców (tu - stanęli by raczej w obronie własnych pieniędzy, kibiców przy okazji, rykoszetem) , ale też nigdy nie było takiej sytuacji aby policja na pół roku zamknęła trybunę, tym samym pozbawiając klub sporych dochodów.

Obojętnie co z tego wyniknie, najważniejsza będzie solidarność innych ekip - może z tego wyniknąć kolejny ogólnopolski protest.
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
Odpowiedz cytując