Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59779
Stary 29.08.2012, 12:19
Zostajemy mistrzem Polski i klub sprzedaje najlepszego strzelca/asystenta/obronce/bramkarza to wtedy można płakać i pytać dlaczego. Jesteśmy ligowym przeciętniakiem, klub pozbywa się zawdonika rezerwowego który zagrał kilkadziesiat meczów w lidze i nie wyróżniał się na tle innych skrzydłowych.
Odpowiedz cytując