|
Zostajemy mistrzem Polski i klub sprzedaje najlepszego strzelca/asystenta/obronce/bramkarza to wtedy można płakać i pytać dlaczego. Jesteśmy ligowym przeciętniakiem, klub pozbywa się zawdonika rezerwowego który zagrał kilkadziesiat meczów w lidze i nie wyróżniał się na tle innych skrzydłowych.
|