|
Bednarz jest wiceprezesem ds. sportowych. Prezesem jest Ryszard Plich (swoją drogą miał być chyba do końca czerwca). Ochalik jest rzecznikiem prasowym.
Sam gdzieś w szafie mam taką karteczkę z hasłem. Pewnie, że powinniśmy sprzedawać bilety przez internet i to przynajmniej od kilku lat, ale ani Bednarz, ani w szczególności Ochalik za to nie odpowiadają.
Nie jest winą Bednarza, że nie mamy pieniędzy. Tniemy koszta gdzie tylko możemy.
|