Wyświetl pojedynczy post
Wizard
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59772
Stary 29.08.2012, 11:55
riv napisał(a):Wyświetl post
Ale z Kirmem i Małeckim to były dobre ruchy - Kirm niech się trzyma jak najdalej od Wisły i boli mnie, że Groeningen się pewnie na nim szybko pozna...chyba, że będzie miał wejście smoka jak u nas a Małecki był przecież poobrażany na cały świat, ewidentnie musiał zostać odcięty od ziomków, którzy uważali go za boga bo sam się powolutku zaczynał za wiślackiego boga uważać. W Turcji się powinien nauczyć co znaczy 'profesjonalizm' i nawet jeśli do nas wróci to wypożyczenie wyjdzie mu na dobre.
To u nas miał wejście smoka?
Ja sobie jedynie przypominam gdy wyróżniał się na tle amatorów z Tallina, gdzie notabene w kluczowej sytuacji zawalił - trafił bodajże w poprzeczkę, a gol uratowałby Wiśle dupsko. Wiesz, wyróżniać się na tle nieprzygotowanej Wisły (bo Kirm miał to szczęście, że wówczas nie przygotowywał go Skorża) wziętej z urlopu oraz amatorów z Tallina - sztuką nie jest dla dobrego zawodnika
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
Odpowiedz cytując