Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59771
Stary 29.08.2012, 11:54
Wizard napisał(a):Wyświetl post
- Co oznacza dla was ta przegrana? Czy to pożegnanie Wisły z szansami na awans do europejskich pucharów przez ligę? - zapytał dziennikarz "Przeglądu Sportowego".
- Porażka nie oznacza nic szczególnego. To po prostu jeden ligowy mecz mniej do końca sezonu.
powinno być to motto pobytu Kirma w Wiśle i każdy jego orędownik powinien mieć wytatuowaną ową wypowiedz na czole

Sprowadzenie kogoś w tym momencie za Kirma to tak jak napisałem - priorytet , ale do zimy jestem zdania że i tak wytrzymamy z tym co mamy - zostało nam 13 ligowych spotkań i 2 Pucharu Polski .

jeśli mamy kupić na szybko przeciętniaków typu Małkowski czy Gancarczyk to lepiej dograć do zimy z Chrapkiem , Szewczykiem i Boguskim w alternatywie.
Odpowiedz cytując