Wizard napisał(a):

- Co oznacza dla was ta przegrana? Czy to pożegnanie Wisły z szansami na awans do europejskich pucharów przez ligę? - zapytał dziennikarz "Przeglądu Sportowego".
- Porażka nie oznacza nic szczególnego. To po prostu jeden ligowy mecz mniej do końca sezonu.
|
powinno być to motto pobytu Kirma w Wiśle i każdy jego orędownik powinien mieć wytatuowaną ową wypowiedz na czole
Sprowadzenie kogoś w tym momencie za Kirma to tak jak napisałem - priorytet , ale do zimy jestem zdania że i tak wytrzymamy z tym co mamy - zostało nam 13 ligowych spotkań i 2 Pucharu Polski .
jeśli mamy kupić na szybko przeciętniaków typu Małkowski czy Gancarczyk to lepiej dograć do zimy z Chrapkiem , Szewczykiem i Boguskim w alternatywie.