riv napisał(a):

|
Ale z Kirmem i Małeckim to były dobre ruchy - Kirm niech się trzyma jak najdalej od Wisły i boli mnie, że Groeningen się pewnie na nim szybko pozna...chyba, że będzie miał wejście smoka jak u nas a Małecki był przecież poobrażany na cały świat, ewidentnie musiał zostać odcięty od ziomków, którzy uważali go za boga bo sam się powolutku zaczynał za wiślackiego boga uważać. W Turcji się powinien nauczyć co znaczy 'profesjonalizm' i nawet jeśli do nas wróci to wypożyczenie wyjdzie mu na dobre.
|
Jak będziemy grać w pierwszej lidze to raczej nie wróci...
Z jednej strony Kirm czy Małecki to tacy piłkarze jak ze mnie pilot F-16, ale kto w zamian? Brożek?!
To niech tylko Bednarz go zakontraktuje i niech kończy swoją pracę... Bo to jest polityka transferowa kompletnie bez wizji, a zakładanie czegoś w przyszłości, za rok, to głupota. Rok w piłce to lata świetlne. Nie wolno tak w futbolu myśleć, prowadząc politykę transferową...
bartekd16 napisał(a):

Może Kupisza szykują.
|
Po pierwsze, Kupisz jest drogi, po drugie - nie prezentuje nic szczególnego. Lepiej żeby do Wisły ktoś taki nie przychodził, bo brakuje mu umiejętności.