Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4791
Stary 29.08.2012, 11:43
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Jak na moj leb to kibice powinni isc na wojne, totalne wyniszczenie z ktorego zwyciesko moglyby wyjsc kluby w koalicji z policja albo kibole. Powinno sie zbojkotowac caly produkt pod tytulem "Ekstraklasa+kluby+policja jebiaca kibicow na kazdym kroku" i liczyc, ze w efekcie z powodu klopotow finansowych, wizerunkowych wstawia sie za kibicami. Paranoja jest, ze organizatorem meczu czyli klubem czy ekstraklasa zarzadza policja lub wojewoda. Skoro ktos wynajmuje stadion, placi za niego, organizuje impreze to chyba nikt mu nie powinien rzadzic jak ta impreza ma wygladac i nie powinien nekac gosci tej imprezy. No chyba, ze kluby pragna tego aby polcja im dyktowala warunki. Wiem, ze bojkot to ostateczne wyjscie ale czy wlasnie do takiego kroku nie powinno sie posunac? To jest wojna i albo nas zgnoja krok po kroku (tak jak sobie gnoja Kielce i Bilaystok) albo pojdzie sie radykalna droga. Pozostajac na stadionach (Bialystok, Kielce) tworza sie tylko kwasy, atmosfera pogrzebu czyli stanie na stadionie, gapienie sie na milicje, raz na jakis czas krzykniecie "pilka nozna dla kibicow" a efekt jest taki, ze klub kase z biletow ma, a oprawy, piro i zywiolowy doping nie istnieje. Takze chyba lepiej byloby postawic wszystko na jedna karte (bojkot) niz dokanczac gre, w ktorej juz karty sa ulozone (kupowanie biletow i karnetow i brak prowadzenia dopingu przy czym policja i wojewodzi dostaja to czego chca - brak piro, opraw, dopingu, gnojenie pojedynczych osob za bluzgi, palenie czy stanie w przejsciach ewakuacyjnych) itp
Dokładnie, uważam podobnie. Kluby nic nie robią w obronie swoich kibiców tylko pokornie przytakują ale dopóki rachunek się zgadza to w sumie jest im na rękę. Marzy mi drastyczny spadek frekwencji na lidze i głupie miny prezesów klubów i zarządzających ekstraklasa, których produkt stanie się chujowy, a jak taki będzie to zacznie się burzyć Canal+, a jak ta stacja przestanie łożyć na ligę to kluby nie będą mieć kasy na płacenie oderwanych od rzeczywistości kontraktów tym wszystkim patałachom tak wiec ta droga wydaje mi się idealna do uzdrowienia sytuacji we wszystkim co dotyczy naszej piłki.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując