Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59769
Stary 29.08.2012, 11:43
Dobre, ale nie w sytuacji kiedy nikt za nich nie przychodzi, albo ktos slabszy.Patrzysz na to z perspektywy samych pilkarzy, ale zobacz Wisle jako calosc.Wbrew temu co tu wypisuja jest duza roznica w jakosci miedzy Maleckim, Kirmem, a chlopakami z ME, Kirma zegnacie szczesliwi, a Frederiskena, ktory jest gorszy od niego witacie z otwartymi rekami, zastanowcie sie co wy robicie.
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 29.08.2012 o godz. 11:47.
Odpowiedz cytując