Wyświetl pojedynczy post
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59768
Stary 29.08.2012, 11:41
Ale z Kirmem i Małeckim to były dobre ruchy - Kirm niech się trzyma jak najdalej od Wisły i boli mnie, że Groeningen się pewnie na nim szybko pozna...chyba, że będzie miał wejście smoka jak u nas a Małecki był przecież poobrażany na cały świat, ewidentnie musiał zostać odcięty od ziomków, którzy uważali go za boga bo sam się powolutku zaczynał za wiślackiego boga uważać. W Turcji się powinien nauczyć co znaczy 'profesjonalizm' i nawet jeśli do nas wróci to wypożyczenie wyjdzie mu na dobre.

Odpowiedz cytując